Blog o tworzeniu stron www

Blog o tworzeniu stron www, wordpress, wizytowki, html, sklepy internetowe itp

43 Fotografia kiedyś i teraz

Publié le 22/02/2017, par wordpressstory77,

strony internetowe wordpress

Fotografia

Historia fotografowania cofa nas pięćset lat wstecz kiedy Leonardo Da Vinci zrobił kompletnie pierwsze tak zwane urządzeniem Strony internetowe śląsk obscura camera, tak nazwane przez niego. Jest to tylko pudełko z dziurką gdzie w danym momencie na ścianie przeciwległej wytwarza się odwrócony obraz konkretnego przedmiotu. Znawca i także doktorant Uniwersytetu Poznańskiego Krzysztof Lackowski którego fach to fotograf wypowiada się jakoby wystarczyło zaledwie ponad 200 lat po to aby profesor z Halle odkrył, że pewne elementy srebra niesamowicie nieźle odbijają światło na bardzo różnych powierzchniach.

Dopiero w 1840 roku fotografia rozpoczęła się w pełnej okazałości rozwijać, zdjęcia robiło się na przeróżnych metalowych płytkach z dodawaniem srebra gdzie zdjęcia robiło się ponad pół godziny, można dokonania fotografii portretów lecz jednak trzeba na to wydać bardzo duża ilość strony internetowe wordpress pieniędzy a konkretne zdjęcie ma się możność wykonać 1 na blaszkę. Znawca i jednocześnie też doktor Uniwersytetu Białostockiego Gawel Jaksender dla którego główna profesja to inżynier fotografii twierdzi, że wszystko to możemy nazwać monochromatycznymi procesami, potem na rynek weszły światłoczułe matryce co pozwala na stworzenie całkowicie rewolucyjnych cyfrowych aparatów.

Fotografia cyfrowa ulepszana jest błyskawicznie i można klasyfikować po wielokroć dużą ilość powodów które przyczyniły się do jej wytworzenia. Ekspert i jednocześnie doktor Uniwersytetu Zielonogórskiego Szymon Banaszak którego główna profesja to naukowiec zapewnia, iż w przeciwieństwie do w zwyczajnej fotografii, w nowoczesnej fotografii dany obraz nanosi jako dany kadr w postaci cyfrowej, a nie w w postaci po chemii na światłoczułym nośniku. Od roku 2005 nowy sprzęt w 100% zneutralizował ten z ówczesnych czasów. Obecnie w aparaty fotograficzne wkonstruowane są też nawet zwykłe kamery, przechwytujące ruchomy obraz.

Czytaj dalej.

 

Commentaires

Ajouter un commentaire

Où suis-je ?


Mes albums photos

Liens à voir

Archives

Mes amis

Derniers articles

Recevoir les actus du blog